Sobota 7.Prosinec 2019

Vánoční video s kocourem šokovalo celý svět, má 30 miliónů shlédnutí během 4 dnů!

24.12.2016 13:54 / Ostatní

V tuto dobu, jsme viděli mnoho vánočních videí, obrázků a taky přáníček. Některé z nich jsou určeny k tomu, aby nás rozesmáli a některé pro to aby v nás probudili něco kouzelného. Podívejte se na Vánoční video s kocourem. které vidělo 30 miliónu diváků.

Hitem internetu se v stala vánoční reklama se smolnou kočkou, aneb Kocour MOG je zpátky! Řetězec Supermarketů Sainsbury’s ve své vánoční kampani spojil síly se slavnou spisovatelkou Judith Kerr, která pro něj napsala příběh Vánoční kalamity kocoura Moga. Jde o pokračování úspěšných knížek o nezbedném kocourovi jménem Mog, kterých se prodalo již přes 9 milionů kusů. Příběh reklamy je o kočce, která těsně před vánoci všechno zničila. Video upozorňuje na to, že Vánoce nejsou o velkých dárcích, nebo o jejich množství, ale o lidské pospolitosti, o tom, že si lidi mají pomáhat a mají k sobě být milí a vstřícní. Co si o tom myslíte? Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1