Sobota 7.Prosinec 2019

Tyhle 4 věci ženy při milování v posteli absolutně nesnášejí. A vy je nevíte!

10.02.2017 14:56 / Nápady

Podívejte se na dnešní galérii fotek, kde je znázorněno, co ženy nejvíce nesnášejí při milovaní v posteli. Jedná se o pár situací, které se hodně líbí mužů, ale naopak se to zase nelíbí ženám. Jaké věci to jsou uvidíte v dnešní galérii fotek.

Ženy jsou méně sebevědomé než muži, pokud chcete, aby vaše partnerka podávala na milostném poli lepší výkon než dosud, zkuste ji někdy pochválit. Ženy jsou považovány spíše za něžné pohlaví, ale je tomu tak i v posteli? Většina zpovídaných žen, dívek i dam se vyjádřila, že něžně je to sice hezký, ale jen v případě, že muž nepůsobí jako bábovka. Toužíme po mužské nadvládě a dominanci! Nebojte se mít navrch, nám to vadit nebude. Naopak budeme si připadat křehčí, drobnější a celkově tak nějak více žensky.Můžete tím předejít v posteli situacím, které se nelíbí ženě. Jsou to situace které se nelíbí ženám ale muži to naopak milují! Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1