Sobota 7.Prosinec 2019

Tenhle tanec mladé holčičky s těhotnou maminkou boří hranice internetu!

19.12.2016 23:11 / Zábava

Každá maminka se snaží co nejlépe zabavit svoje děti, aby furt něco nechtěly, nebo to horší nebrečely. Tato maminka to vzala správně. Rozhodla se že natočí video, jak tančí s její dcerkou před web kamerou. A nápad se rozhodně povedl, video má již přes šestnáct miliónu zhlédnutí.

Mladá dcera od maminky s ní tančí před web kamerou. Její maminka je v osmém měsíci těhotenství. Tohle video bylo původně nahráno na sociální síť facebook, ale pak se maminka to rozhodla dát na server YouTube. V době přidání videa maminka neměla tušení že se tohle video stane trendy, protože za pár dní video mělo neuvěřitelných šestnáct miliónu sledovanost. Choreografie videa začíná s malou dcerkou a jejím úvode: „Ahoj, já jsem Jaylyn. Moje matka a já se chystáme k tanci.“ Poté už začala maminka s dcerou tancovat. Čekali jste něco takového? Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1