Sobota 7.Prosinec 2019

Skoro každý z vás má na svém notebooku tento otvor. Víte ale k čemu slouží?

10.05.2017 20:26 / Nápady

Říkáte si k čemu slouží tento otvor na vašem notebooku? Ale nikdy jste se to nedozvěděli. Dnes si v dnešním článku princip této zdířky vysvětlíme! Pokud jste někteří věděli k čemu to je, podělte se o to s námi do komentářů pod videem.

Každý svůj počítač chrání před viry ale málokdo před zloději. Tato zdířka slouží jednoduše pro připojení kabelu, který vypadá trochu jako fleshka která chrání váš počítač a dokonce je i na číselný zámek. Tudíž kdyby se někdo chtěl dostat do vašeho notebooku, musel by naťukat pin kód na tomto kabelu. Tento kabel má v sobě také zabudovaný senzor, díky němu můžete při krádeži svůj notebook jednoduše vyhledat. Tahle metoda se také hodně používá ve školství, aby měla škola stoprocentní jistotu, že některý z žáku nedejbože ukradne nějaký notebook. Tenhle kabel je velice obtížné přestřihnout, jelikož je tvořen z vysokopevnostních látek. Šlo by to pouze s velkými kleštěmi. Ovšem tahle situace by byla velice nenápadná. Co si o tom myslíte? Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1