Sobota 23.Únor 2019

Skandál v Ano, šéfe! Pohlreich se převlékl za muslima, aby otestoval obsluhu. Reakce majitele vás šokuje!

29.04.2017 14:01 / Bomba

Zdeněk Pohlreich. Český, dá se říct nejlepší kuchařský kritik, ale taky správný chlap se ukázal v jednom ze svých dílů. V jednom díle se rozhodl že otestuje obsluhu, jak se bude chovat, když jim do restaurace dojde jinak oblečený host.

Ano, šéfe! je televizní, zábavně-gastronomický pořad, který vysílá Prima TV a jehož hlavním aktérem je Zdeněk Pohlreich, jakožto uznávaný odborník v oboru gastronomie a vedení restaurace.

Jelikož se v dnešní době a hlavně situaci řeší imigranti a podobně, ukázal Zdeněk jak sobečtí a bezohlední lidé dnes dokáží být. A je správné to co udělal? Nebo majitel restaurace udělal dobře? Co když nemyslel jen na sebe ale i na ostatní hosty? No druhá věc je ta, že host je prostě host. A jak byste se na místě číšníka cítili vy a jak byste zareagovali? No my si myslíme, že mu Zdeněk dal určitě dobré kapky! A chlapík na to jen tak nezapomene. Určitě ani Zdeněk. Na toto video lidé hodně reagovali a tak se o něj podělíme i s vámi! A myšlenka? Podívejte se na reakci majitele ve videu! Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentáře