Středa 29.Leden 2020

Něco málo o nás

11.12.2016 23:06


iPříběh je webová stránka zaměřena na různé články ze světového internetu tak i z českého. Název vznikl z českého slova příběh, jelikož se zde na webu budou nacházet různé příběhy. Jelikož se jedná o internetový projekt, tak jsme před příběh dali písmeno i jako internet.

Logo, které můžete vidět v hlavičce webu má znázorňovat jednoduché virální kolečko, je to z důvodu toho že se naše články sdílí na různých facebook stránkách, kde se články mohou stát virální.

Server iPříběh byl založený koncem září v roce 2015. Web je nově přesměrovaný z domény VIPříběh.eu, kde nám doména přišla nějako neatraktivní, tak jsme dali znovu přesměrování zde.

Smyslem celého serveru iPříběh je dobrá nálada a nějaké pobavení, nebo sdělení něco návštěvníkům webu. Web je tvořený jednoduše, aby se zde každý návštěvník vyznal a nemusel hledat to co je v nadpisu článku.

Děkujeme všem za jakékoliv sdílení, nebo přeposílání webu dál!
Všechny weby, které patří pod náš portál.
Pokud hledáš nějaký článek, tak ho zkus vyhledat pomoci našeho vyhledávače.

Najdete nás i na facebooku!

Pokud nás chceš kontaktovat pomocí emailu, využij náš kontaktní formulář!

 

 
Warning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/235282/virtual/www/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1