Středa 29.Leden 2020

Nepečený koláč máte hotový za méně než 15 minut a pochutná si celá rodina.

05.03.2017 23:43 / Nápady

Máté chuť na nějaký opravdu chutný koláč, který zvládne udělat snad úplně každý. Hlavní výhodou je, že se nebude muset péct a jako bonus ho připravíte rychle. Určitě recept vyzkoušejte, uvidíte že si pochutná celá rodina.

Jednoduchý, rychlý a chutný koláč, který zvládne každý. Zde je lehce vypsaný postup na přípravu. Ingredience najdete na konci článku. Jako první krok, všlehejte smetanu. Druhý krok, ve velké míse vyšlehejte mléko spolu se (speciálním) pudinkem bez vaření, vanilkovým cukrem a krupicovými cukrem. Pudinkový krém a vyšlehanou smetanu pak dohromady vyšlehejte do nadýchané směsi. Čím déle budete šlehat, tím bude krém nadýchanější. Pak stačí namočit sušenky v mléku a vyskládat je na dno formy. Jako poslední vylijete krém na sušenky a vrch pěkně urovnejte. Jako krásny dekorační i chuťový prvek dejte nahoru nastrouhanou čokoládu. Před podáváním nechte chvíli v ledničce.
Seznam ingrediencí
500 ml smetany na šlehání
500 ml mléka
2 balení instantního vanilkového pudinku (bez vaření – např. Creme Olé)
2 balení vanilkového cukru / lžička vanilkového extraktu
5 lžic krupicového cukru
Sušenky na pokrytí dna formy o velikosti 20 x 30 cm (např. Bebe)
mléko (na namáčení sušenek)
strouhaná čokoláda na ozdobení
Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/235282/virtual/www/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1