Sobota 7.Prosinec 2019

Jejich taneční vystoupení je jako z jiného světa. Něco takového v talentové show ještě nikdy nezažili!

05.03.2017 23:52 / Zábava

V britské soutěži s názvem „Got Talent“ u nás známe jako Česko Slovensko má talent se objevila taneční skupina, která všem ve studiu připadala jako z jiného světa. Jelikož to co tam předvedli, tak podle poroty nic ještě v show neviděli.

Talentovaní mladí lidé na pódiu v britském talentů předvedli něco, co ještě neviděli. Jelikož jejich vystoupení bylo hodně originální a to z důvodů že spojili tanec a vizuální efekty, které byly za nimi na plátně. Tak musíme poznamenat, že i velkou část práce udělal i tříčlenný tým techniků, kteří museli nastavovat právě zmíněné vizuální efekty tak, aby to vypadalo opravu dobře i s tancem tanečníků. Tímto originálním nápadem šlo poznat že se to i porotě líbilo, jelikož na vystoupení koukali s otevřenými ústy. Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentáře



Warning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1