Sobota 7.Prosinec 2019

9 žen stojí u bazénu, když začne znít písnička kapely Led Zeppelin, porota a publikum jsou v šoku!

13.01.2017 17:01 / Bomba

Každý z nás viděl v televizi nějakou soutěž, nebo třeba olympiádu v nějakém plavání. Ale synchronizované plavání, které vám dneska ukážeme v televizi jen tak neuvidíte, celé video pak najdete na další stránce na našem webu, více se dočtete v článku.

Jak už jsme psali, tak synchronizované plavání moc v televizních obrazovkách vidět nemůžete. To je ale veliká škoda, protože se jedná o dosti obtížné umění, o které by se mělo trochu zajímat televizní společnosti. Jedná se o spojení plavání, tancem a gymnastiky. Proto je někdy až skutečně obtížné se jednotlivé vystoupení naučit a ještě to pak nepokazit před diváky. Tanečníci musí mít dobrou kondici a nějaký cit pro rytmus, samozřejmě nesmí chybět nějaké disciplína a dobrá taneční technika. Když se někde řekne synchronizované plavání, vetšinou se lidé představí strhnuté choreografie a klasickou hudbu. To vše změnila skupina Španělek v roce 2009, zapsáním jejích čísla do historie. Plavkyně udělali pro diváky a celou prootu dobrý dojem, navíc během představení hrála oblíbené písnička od Led Zeppelin. Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

Vaše komentářeWarning: Use of undefined constant wpurl - assumed 'wpurl' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/189556/virtual/www/domains/ipribeh.cz/wp-content/plugins/login-ninja/js/class.php on line 1